Разговоры на лавочке обо всем

Объявление

Добро пожаловать на нашу лавочку, которая надеюсь станет и вашей. Здесь вы найдёте много тем для разговора или просто узнаете что-то интересное для себя. Создавать темы с одной ссылкой строго запрещено. Такие будут удаляться как можно быстрее. Уважайте труд всех.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Разное об увлечениях и о жизни вообще » Товари для активного відпочинку та туризму


Товари для активного відпочинку та туризму

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

А чи є тут туристи? Я ось часто виходжу з друзями на природу і зрозуміла, що комфорт насамперед має бути, тому зараз хочу закупитись різними товарами для туризму, де це зробити краще?

0

2

Та звичайно, комфорт на першому місці. Магазин Fonariki пропонує широкий вибір товарів для активного відпочинку та туризму https://fonariki.com.ua/ я часто тут щось замовляю і ще ні разу не підводили, мене дуже тішить асортимент, тут можна знайти усе необхідне для кемпінгу, одяг, ліхтарики, зброю, але це більше для чоловіків вже. Нормальні ціни, в порівнянні з іншими магазинами, доставка швидка.

0

3

Слухайте, а дійсно чудовий магазин, я так ціни порівняв з тим, що маю у себе у місті, так тут вигідніше замовити можна, навіть із доставкою.

0


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Разное об увлечениях и о жизни вообще » Товари для активного відпочинку та туризму