Разговоры на лавочке обо всем

Объявление

Добро пожаловать на нашу лавочку, которая надеюсь станет и вашей. Здесь вы найдёте много тем для разговора или просто узнаете что-то интересное для себя. Создавать темы с одной ссылкой строго запрещено. Такие будут удаляться как можно быстрее. Уважайте труд всех.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Канва

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

У нас дівчатка в класі почали на уроках вчитися вишивати і для цього потрібна канва. Ми з батьками вирішили закупити цей матеріал відразу для всього класу, а то не у всіх він є. Не підкажите, де можна в Україні подивитися різні варіанти цієї тканини?

Отредактировано Никлосова (2020-01-17 09:53:46)

0

2

А вы не спрашивали в магазинах, где все для рукоделия продается - нитки, готовые вышивки? У нас на рынке,  к примеру, продают все в одном ларьке и там можно и канву купить.

0

3

А яке саме полотно Вам потрібно? Воно є для різних видів вишивки - для рушників, для бісеру, накладна канва. Думаю, що вам потрібно  спочатку запитати у вчительки, можливо потрібно буде кілька різних видів тканини, то відразу собі щось підбирете в тырнете.

Отредактировано Келита (2020-01-17 09:55:14)

0

4

На Пром зайдите и поищите. Там должно быть потому что там представлено очень большое количество сайтов и магазинов со своими товарами. Вероятность найти нужно очень велика.

0

5

Дуже цікаво, я теж хочу навчитися шити, вишивати, це дуже користно для розвитку особистості

0

6

Є дуже класний магазин з товарами для рукоділля та шиття Текстиль Контакт, там можна знайти все, що треба для роботи. Звітайте до них на сайт та замовляйте з доставкою. Може навіть, для всієї групи по шиттю замовити матеріали - так дешевше вийде, бо для гуртових покупців у ТК нижчі ціни та більше вигідних пропозицій.

0