Разговоры на лавочке обо всем

Объявление

Добро пожаловать на нашу лавочку, которая надеюсь станет и вашей. Здесь вы найдёте много тем для разговора или просто узнаете что-то интересное для себя. Создавать темы с одной ссылкой строго запрещено. Такие будут удаляться как можно быстрее. Уважайте труд всех.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Ремонт » Каско під час війни


Каско під час війни

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мабуть, якщо КАСКО дійсно крута штука, то вона повинна включати й такі ситуації, як військові дії? Чи може, мені додаткову страховку оформлювати?

0

2

Карина написал(а):

Мабуть, якщо КАСКО дійсно крута штука, то вона повинна включати й такі ситуації, як військові дії? Чи може, мені додаткову страховку оформлювати?

Агов! Так от щодо цього КАСКО - зразу скажу, шо це дійсно не така проста штука, як може здатися. Так от, згідно з інфою, що я читав на Telegraf, КАСКО може не включати в себе всі ситуації, зокрема, пов'язані з військовими діями. Так шо, якщо ти фан виїжджати в гарячі точки, може, і краще додаткову страховку подивитися.
А ось там, на Telegraf, є цікава стаття:"Чи покриває КАСКО пошкодження, пов'язані з бойовими діями? " де розглядають, чи покриває КАСКО збитки від бойових дій. Вони розповідають про різні нюанси і як взагалі це працює. Так що, може, краще вже перевірити і визначити, чи тобі варто докладати якусь екстра-страховку. Інакше, може, станеш у зіткнення з сюрпризами.

0


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Ремонт » Каско під час війни