Разговоры на лавочке обо всем

Объявление

Добро пожаловать на нашу лавочку, которая надеюсь станет и вашей. Здесь вы найдёте много тем для разговора или просто узнаете что-то интересное для себя. Создавать темы с одной ссылкой строго запрещено. Такие будут удаляться как можно быстрее. Уважайте труд всех.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Дети » Уроки


Уроки

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Ось цікаво, чи багато батьків роблять уроки з дітьми? Ми дійшли вже до 5 класу. Природознавство я й в школі в свій час не любила. А зараз треба допомогти дитині. Як ви з цим справляєтесь?

0

2

Вам потрібно було ще в початкових класах показати, як правильно самому вчити уроки. Тому що, я вважаю, що ви просто привчили, що будете йому допомагати. Природа - це один з самих цікавих предметів. Не розумію, що там складного. А якщо виникають якісь питання, то краще пошукати готові відповіді. Ось, наприклад, ГДЗ з 5 класу по природознавству Бойко. Чи пошукаєте ще десь якісь інші.

0

3

Верю, что тяжело учиться детям. Сейчас такие программы сложные. Я всегда помогаю своему сыну. Если он сам справляется, то только проверяю сделанную домашнюю работу. Помощь обязательно должна быть.

0

4

Я отталкиваюсь от такой позиции. Если меня просит дочь помочь с уроками - я помогаю. А обычно она делает их сама. Это ее работа, ее обязанности. Поначалу в младших классах проверял, конечно, и помогал, а постарше уже она сама вполне справляется.

0

5

У  нас все просто і швидко. Я не витримую, коли дитина довго без занятть.  Тому купила їй робочі зошит за 6 клас . Тепер вона навіть під час карантину зайнята важливими справами, навчається і розвивається. Не проводить час безслідно перед телевізором чи планшетом.

0

6

У 5 класі у програмі із природознавства немає нічого складного. А от математика для 8 класу - це вже для нас проблема. А ще є хімія та фізика. Це для мене вищі матерії.

0

7

Я своему ребенку помогаю уроки учить, если у него есть трудности с этим.

0

8

Дуже ефективними є при підготовці до школи зошити для дітей https://madcap.prom.ua/g34602328-zoshiti-dnz . Такі часто використовують в дитячому садку, щоб дати ті самі ази, які так необхідні дитині на початковому рівні навчання. Підготовлена дитина буде спроможна сама вивчати уроки в школі.

0


Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Дети » Уроки